Despre anticoagulare în 2025
Despre anticoagulare în 2025
Compania Pfizer România are onoarea de a vă invita la un nou simpozion virtual!
LECTORI INVITAȚI
Conf. Dr. Donoiu Ionuț
Medic primar cardiologie
Spitalul Județean de Urgență, Craiova
Dr. Danulet Adriana Laura
Medic primar cardiolog
Spitalul Județean de Urgență, Pitești
AGENDĂ WEBINAR |
|
|
17:55 - 18:00 |
Logarea participanților |
|
18:00 - 18:25 |
Conf. Dr. Donoiu Ionuț |
|
18:25 - 18:50 |
Dr. Danulet Adriana Laura |
|
18:50 - 18:55 |
Concluzii & discuții |
Vă așteptăm alături de noi marți, 14 octombrie 2025, ora 18:00!
ACCES - PLATFORMA MEDICHUB
Accesul la eveniment se face cu cel puţin 5 minute înainte de a începe
În cazul în care nu sunteţi înregistrat, vă rugăm să folosiţi butonul „Inscrie-te” pentru a vă înregistra la eveniment (necesar pentru a urmări transmisiunea video).
După începerea sesiunii, dacă nu apare imaginea, vă rugăm să daţi „refresh” paginii (click pe bară pe semnul ↺ sau tastaţi simultan „SHIFT şi F5”).
Prezentarea se lansează în imagine format mic pe centrul ecranului, dar aveţi posibilitatea de a trece pe ecran complet mutând cursorul mouse-ului in colţul din dreapta jos şi selectând pătratul mic din capăt.
Tot acolo aveţi şi opţiunea de reglaj sunet şi rezoluţie imagine (alegeţi „Automat” dacă nu sunteţi sigur de viteza internetului). Cu cât este mai mare rezoluţia aleasă, cu atât mai mare trebuie să fie viteza de conexiune. Dacă aveţi o conexiune foarte slabă, puteţi pune pe pauză prezentarea pentru cca 30 de secunde, după care reluaţi şi vizionaţi fără sincope până la finalul sesiunii.
În sesiunile de pe platforma Medichub participanţii nu au acces cu microfon, aşa că vă rugăm să adresaţi întrebările dvs în secţiunea Q&A. Pentru acces din ecran complet, daţi click pe tasta „ESC” din stânga sus, ulterior adresării întrebării putând reveni în formatul ecran complet (Full screen) din meniul menţionat anterior.
Nu recomandăm utilizarea browser-ului Internet Explorer.